Master Bartender

komplexní barmaňák

6 950 Kč

Skok do barmanského života.

Komfortní barmanský kurz, v němž vás jako budoucí barmanky a barmany naučíme vše, co musíte za barem umět. Rychle a efektivně se budete za barem rozvíjet a zdokonalovat. Osvojíte si mimo jiné správné pracovní návyky a postupy v přípravě jednotlivých cocktailů a plynulou práci za barem. Dozvíte se o zajímavostech a alternativách a také o tom, co musí každý správný barman umět a znát. Zvláštní důraz klademe na vaše rychlé zapojení do provozu u nás i v zahraničí. Soustředíme se také na váš profesní rozvoj a sebedůvěru. Vysvětlíme a zefektivníme, celkově vám ulehčíme práci. Za barem se pak budete dobře cítit a nebudete se zbytečně dřít.

Poctivě vás připravíme za BAR!

Čeká vás práce a praxe v klasickém i americkém stylu. Seznámíte se s rozličným spektrem produktů a zákonitostmi baru. Vše bez zbytečností, kudrlinek a balastních informací.

Barmanem rychle, kvalitně, bez kompromisů.

Důraz je kladen na vaši individualitu se zaměřením na profesionální přístup k hostovi, etiketu a psychologii provozu. Kurz je veden zážitkovou formou principálem Barového institutu, který s odkazem na svou bohatou a úspěšnou profesionální kariéru mimo jiné i v pražském Bugsy’s baru je zárukou korektnosti a individuálního přístupu. Kurz je určen všem zájemcům o práci barmana, kteří to s prací za kvalitním barovým pultem myslí vážně. Široké veřejnosti pro odborný přehled, gastronomům ke zvýšení kvalifikace, ale i nadšencům a hobíkům, kteří si chtějí prací za barem zpříjemnit život a naučit se jak nejlíp na to.

Za americkým barem ve školícím centru Barového institutu má každý k dispozici plnohodnotné a plně vybavené barmanské místo s dostatkem ingrediencí.

 • Můžete se těšit na:
  Kurz v malém počtu stejně naladěných osob, individuální přístup a výuku v profesionálním a pozitivním prostředí. Dále na dva certifikáty v anglickém jazyce s mezinárodní platností od Barového institutu a České barmanské asociace (CBA), drobný dárek a hlavně na nové zážitky a příležitosti.
 • Nafasujete:
  Pro každého účastníka kurzu jsou připraveny studijní materiály a podklady ke kurzu, které využijete při studiu a pak do života jako pracovní sešit. Také vám zapůjčíme barmanskou zástěru a veškeré barmanské vybavení. Samozřejmostí jsou psací potřeby a pitný režim.
 • Profil certifikovaného barmana:
  Absolvent se prezentuje profesionálním přístupem, který splňuje požadavky na pracovní místo barmana u nás i v zahraničí. Je připraven na samostatnou práci za barem s předpokladem získání kvalitního pracovního uplatnění. Zná postupy v přípravě a servisu desítek rozličných cocktailů a drinků. Orientuje se v široké barové nabídce včetně produktů, jež je schopen správně odprezentovat a nabídnout vhodné alternativy. Je připraven za bar s vysokým osobnostním a odborným potenciálem.
 • Certifikace:
  Intenzivní barmanský kurz je zakončen prověřením znalostí a předáním dvou prestižních certifikátů v anglickém jazyce s mezinárodní platností od Barového institutu a České barmanské asociace (CBA). Certifikáty jsou respektované a uznávané po celém světě.
 • Kurzovné:
  V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně 21% DPH, studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, psacích potřeb, práce lektora(ů), spotřeby surovin, režijních nákladů, pitného režimu, zkoušek a dvou certifikátů v anglickém jazyce s mezinárodní platností.