Master Bartender

komplexní barmaňák

6 950 Kč

Souhrnný kurz, po němž budete za barem jako doma.

Ojedinělý, intenzivní barmanský kurz v němž vás naučíme vše, co musíte za barem umět. Rychle a efektivně se budete rozvíjet a zdokonalovat v barmanství a mixologii. Osvojíte si mimo jiné nové cesty a postupy přípravy cocktailů a práci za barem, včetně working flairu. Zvláštní důraz je cílen na motivaci a sebedůvěru v návaznosti na uplatnění u nás i v zahraničí. Čeká vás práce a praxe za barem v klasickém i americkém stylu práce, seznámíte se s rozličným spektrem psaných i nepsaných zákonů.

Kvalitní, obsáhlý a bez kompromisů!

Důraz je kladen na individualitu barmana se zaměřením na profesionální přístup, etiketu a psychologii provozu. Kurz je veden principálem Barového institutu, který s odkazem na svou bohatou a úspěšnou profesionální kariéru v pražském Bugsy’s baru je zárukou osobního přístupu. Koná se ve školícím centru Barového institutu. Každý má k dispozici plnohodnotné a plně vybavené barmanské místo za americkým barem s tím nejlepším vybavením a ingrediencemi.

 • Můžete se těšit na:
  Kurz v malém počtu stejně naladěných osob, individuální přístup a výuku v profesionálním a pozitivním prostředí, dále na dva certifikáty v anglickém jazyce s mezinárodní platností od Barového institutu a České barmanské asociace (CBA), drobný dárek a hlavně na nové zážitky a příležitosti.
 • Nafasujete:
  Pro každého účastníka kurzu jsou připraveny mimo jiné studijní materiály a podklady ke kurzu, které využijete při studiu a pak do života jako pracovní sešit, dále vám zapůjčíme barmanskou zástěru a barmanské vybavení, samozřejmostí jsou psací potřeby a pitný režim.
 • Profil certifikovaného barmana:
  Absolvent zná novinky a trendy v přípravě a servisu cocktailů a drinků. Orientuje se v široké nabídce prémiových produktů a je schopný nabídnout alternativy. Je připraven na práci za barem s předpokladem získání kvalitního pracovního místa, barmanské práce a odborné praxe. Je schopen připravit samostatně desítky cocktailů a drinků, zná jejich zajímavosti, výrobní postupy, zdobení a servis. Orientuje se v barové nabídce produktů a zbožíznalectví.
 • Certifikace:
  Intenzivní barmanský kurz je zakončen prověřením znalostí a předáním dvou certifikátů v anglickém jazyce s mezinárodní platností od Barového institutu a České barmanské asociace (CBA). Jedná se o prestižní mezinárodní certifikáty. Certifikáty jsou v anglickém jazyce, respektované a uznávané po celém světě.
 • Kurzovné:
  V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně 21% DPH, studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, psacích potřeb, práce lektora(ů), spotřeby surovin, režijních nákladů, pitného režimu, zkoušek a dvou certifikátů v anglickém jazyce s mezinárodní platností.