Kavárník

kavárna, splněný sen

9 950 Kč

Postaráme se o dobrý vítr do vašich podnikatelských plachet.

Jedná se o ojedinělý a osobitý vzdělávací kurz, který je určen všem zájemcům, kterým jde o správné vedení provozu a těm, kteří pomýšlejí na osamostatnění a otevření svého vlastního podniku.

Kurz se koná ve školícím centru Barového institutu a je veden výhradně vedoucím sekce Barista z našeho týmu. Můžete se tak spolehnout na profesionální přístup, diskrétnost a loajalitu. Každý účastník kurzu má k dispozici plnohodnotné pracoviště baristy. Pracuje na profesionálním baristickém postu s dvoupákovými kávovary a kávomlýnky včetně ostatních baristických pomůcek a potřeb. Samozřejmostí je dostatečné množství prvotřídní kávy a mléka.

Můžete se těšit na:

Pro každého účastníka kurzu jsou připraveny studijní materiály a podklady ke kurzu, které využijete nejen při studiu v kurzu, ale i jako odbornou pomůcku v následném profesním životě. Dále psací potřeby a pitný režim.

Nafasujete:

Pro každého účastníka kurzu jsou připraveny mimo jiné studijní materiály a podklady ke kurzu, které využijete nejen při studiu v kurzu, ale i jako odbornou pomůcku v následném profesním životě, dále psací potřeby, pitný režim.

Profil certifikovaného kavárníka:

Absolvent tohoto kurzu pronikne do marketingu a managementu kavárny. Obsáhne manažerské metody a techniky, organizaci a psychologii provozu, řízení lidských zdrojů, personalistiku a mnoho dalšího. Důraz je kladen na vedení a fungování provozu, jeho efektivnost, konkurenceschopnost a zásadní profitabilitu.

Certifikace:

Intenzivní baristický kurz je zakončen teoretickými a praktickými zkouškami a předáním uznávaného a respektovaného certifikátu s mezinárodní platností v anglickém jazyce. Absolventi jsou poté zařazeni do registru mezinárodních studentů IES a kdykoli si u nás mohou oficiálně zažádat o další mezinárodně platné a celosvětově uznávané osvědčení o dosaženém vzdělávání – prestižní International Education Society certificate.

Kurzovné:

V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně 21% DPH, studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, psacích potřeb, práce lektora(ů), spotřeby surovin, režijních nákladů, pitného režimu, zkoušek, certifikátu v anglickém jazyce s mezinárodní platností.