Kavárník

kavárna, splněný sen

49 950 Kč

Postaráme se o dobrý vítr do vašich podnikatelských plachet.

Nabitý vzdělávací program provoněný kávou, který je určen všem zájemcům, kteří pomýšlejí na osamostatnění a otevření svého vlastního podniku. V kurzu se zaměříme mimo jiné na profitabilitu vaší kavárny, její správné vedení a jak na to stát se úspěšným a oblíbeným kavárníkem. Přidáme rady a tipy, jež jinde nezískáte a celý kurz si skvěle užijete. Po jeho absolvování se ujistíte ve svém rozhodnutí a netrpělivě začnete vyhlížet vhodné prostory pro svou kavárnu.

Kurz se koná v Barovém institutu a je veden výhradně vedoucí sekce Barista z našeho týmu. Můžete se tak spolehnout na profesionální přístup. Každý účastník kurzu má k dispozici plnohodnotné pracoviště baristy. Pracuje na profesionálním baristickém postu s dvoupákovými kávovary a kávomlýnky včetně ostatních baristických pomůcek, potřeb a surovin.

Vlastní podnik je uskutečněný sen.

Postaráme se, aby váš sen nebyl černou můrou, kterou nebudete moci finančně pokrýt a odborně zvládnout!

Kurz je otevřen pro každého, kdo nechce být na nikom závislí a potřebuje pro své současné či budoucí podnikání správné informace + Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Cíleně se zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti. Připravíme vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete. K tomu přidáme rady a tipy, které nás oddělují od ostatních a jež jinde nezískáte.

 • Můžete se těšit na:
  Kurz v minimálním počtu stejně naladěných osob, individuální přístup, klubovou atmosféru, výuku v profesionálním prostředí. Dále na Osvědčení s platností v zemích Evropské unie o získání Profesní kvalifikace, které budete předkládat Živnostenskému úřadu pro uznání odborné způsobilosti, dle zákona. Navíc, tento významný profesní dokument odpovídá úrovni evropského rámce kvalifikací – Corresponding level of the European Qualifications Framework (EQF) a díky němu získáte pracovní povolení vykonávat profesi ve všech zemích EU.
 • Kurz je určen:
  Všem zájemcům, kteří chtějí pro své gastro podnikání získat potřebné informace + Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost a chtějí podnikat v oboru gastronomie na své jméno. Jestli chcete kavárnu, bistro, mobilní café stánek nebo monotematickou speciálku či restauraci, vše budete mít ošetřeno Živnostenským oprávněním na Hostinskou činnost a budete vědět jak na to.
 • Kurzovné:
  Vložená částka je výhodná investice do svého vzdělání, která se v horizontu času mnohonásobně zhodnotí a navíc vám okamžitě začne vydělávat a značně šetřit náklady. V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, externích konzultací během přípravy, psacích potřeb, práce lektora(ů), spotřeby surovin, režijních nákladů, občerstvení v průběhu kurzu, práce autorizované osoby, státní zkoušky a výše uvedeného státního osvědčení.
 • Bonus:
  A aby toho nebylo málo, probereme také kompletní legislativu a pomůžeme s orientací na trhu. Podnikání tak bude výrazně snažší se správně nastavenými parametry v návaznosti na úsporu financí a budoucí profitabilitu provozu s pevnou pozicí na trhu. Postaráme se, aby se vám kurz líbil a byl vám do života přínosem.