Barkeeper

bar, splněný sen

12 950 Kč

Jak postavit úspěšný bar a správně ho řídit i zdravě šéfovat.

V tomto kurzu se primárně zaměříme na dobrý vítr do vašich podnikatelských plachet, konkurenceschopnost a zásadní profitabilitu podniku.

Vlastní bar je uskutečněný sen.
Postaráme se, aby Váš sen nebyl černou můrou, kterou nebudete moci finančně pokrýt a odborně zvládnout.
Jedná se o ojedinělý a osobitý kurz, který je určen všem zájemcům, kterým jde o správné vedení provozu a těm, kteří pomýšlejí na osamostatnění a otevření svého vlastního podniku. Nezapomínáme ani na ty, kteří už svůj vysněný bar mají, ale nešlape to podle jejich představ. Všechno probereme z mnoha různých pohledů.

Kurz se koná ve školícím centru Barového institutu a je veden výhradně principálem Barového institutu. Jeho mnohaleté zkušenosti, načerpané za dvě desetiletí v prestižních a skvěle fungujících provozech jsou dobrým důvodem pro výběr tohoto kurzu. Každý účastník kurzu má k dispozici vše potřebné v té nejlepší kvalitě se zaručeným profesionálním přístupem, diskrétností a loajalitou.

Kurz se koná ve vypsaném termínu, případně po dohodě v individuálním termínu a čase, který Vám nejlépe vyhovuje.

Můžete se těšit na:

Kurz v minimálním počtu osob, individuální přístup, výuku v profesionálním a pozitivním prostředí, drobný dárek, dále na dva certifikáty v anglickém jazyce s mezinárodní platností od Barového institutu a České barmanské asociace (CBA) a na nové zážitky a příležitosti.

Nafasujete:

Pro každého účastníka kurzu jsou připraveny mimo jiné studijní materiály a podklady ke kurzu, které využijete nejen při studiu v kurzu, ale i jako odbornou pomůcku v následném profesním životě, dále psací potřeby, pitný režim.

Profil absolventa:

Důraz je kladen na vybudování podniku, dobrého jména a pověsti, jeho vedení a fungování, úspěšný a dlouhodobý provoz. Celkovou úspěšnost na trhu a efektivnost. Absolvent tohoto kurzu pronikne mimo jiné i do marketingu, managementu baru a jeho správného řízení. Obsáhne provozní metody a techniky, organizaci a psychologii provozu, personál a mnoho dalšího.

Certifikace:

Intenzivní barmanský kurz je zakončen prověřením znalostí a předáním dvou certifikátů v anglickém jazyce s mezinárodní platností od Barového institutu a České barmanské asociace (CBA). Jedná se o prestižní mezinárodní certifikáty. Certifikáty jsou v anglickém jazyce, respektované a uznávané po celém světě.

Kurzovné:

V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně 21% DPH, studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, psacích potřeb, práce lektora(ů), spotřeby surovin, režijních nákladů, pitného režimu, zkoušek a dvou certifikátů v anglickém jazyce s mezinárodní platností.