Barista – individuální kurz

kurz ušitý na míru

9 950 Kč

Barový institut máte sami pro sebe.

S individuálním přístupem dosáhnete maximálních výsledků. Pokud patříte mezi velmi vytížené lidi a prahnete po kvalitním, individuálním a efektivním certifikovaném baristickém kurzu, tento je určen právě vám. Obsah kurzu spoluvytváříte a podílíte se na jeho obsahu.

Kurz ušitý na míru přáním a požadavkům konkrétního klienta.

Kurz se koná ve vypsaném termínu, případně po dohodě v individuálním termínu a čase, který vám nejlépe vyhovuje. Je veden výhradně profesionálními, certifikovanými baristy z našeho týmu. Účastník kurzu má vše v našem institutu plně k dispozici. Pracuje na profesionálním baristickém postu s dvoupákovými kávovary a kávomlýnky včetně ostatních baristických pomůcek a potřeb. Samozřejmostí je dostatečné množství prvotřídní kávy a mléka.

 • Můžete se těšit na:
  Komfortní kurz, individuální přístup, výuku v profesionálním a pozitivním prostředí. Dále na certifikát v anglickém jazyce s mezinárodní platností a hlavně na nové zážitky a příležitosti.
 • Nafasujete:
  Pro každého účastníka kurzu jsou připraveny mimo jiné studijní materiály a podklady ke kurzu, které využijete nejen při studiu v kurzu, ale i jako odbornou pomůcku v následném profesním životě. Dále vám zapůjčíme baristickou zástěru a baristické vybavení, samozřejmostí jsou psací potřeby a pitný režim.
 • Profil certifikovaného baristy:
  Barista s potřebnými komplexními znalostmi a certifikací. Je připraven zazářit v jakékoli kavárně a u jakéhokoli kávovaru. Důraz je kladen na styl kávy, přípravu, možnosti, použití, nabídku, servis. Ovládá latte art. Zná rozličné druhy přípravy kávy včetně alternativních a módních způsobů a s nimi související receptury typických nápojů založených na kávě. Je obeznámen s provozem kavárny.
 • Certifikace:
  Intenzivní baristický kurz je zakončen prověřením znalostí a předáním prestižního mezinárodního certifikátu Barového institutu. Certifikát je v anglickém jazyce, respektovaný a uznávaný po celém světě.
 • Kurzovné:
  V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně 21% DPH, studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, psacích potřeb, práce lektora(ů), spotřeby surovin, režijních nákladů, pitného režimu, zkoušek, certifikátu v anglickém jazyce s mezinárodní platností.